Elton John začal žít až po čtyřicítce, když se stal abstinentem | ABradio.cz

Elton John začal žít až po čtyřicítce, když se stal abstinentem

  • Elton John začal žít až po čtyřicítce, když se stal abstinentem Fotogalerie (11)
    • 08.07.2010
    • Tisk

    Sir Elton John přiznal, že jeho život nestál za nic až do jeho třiačtyřiceti let, kdy se zbavil závislosti na drogách a alkoholu.

    Sdílejte článek:

Dnes třiašedesátiletý hudebník, který uzavřel v roce 2005 registrované partnerství s Davidem Furnishem, prý nebyl schopen vést běžný život až do roku 1990.

Elton John věří, že ho zachránila práce. Kdyby nebyl zapálený do muziky a tvrdě nepracoval, jeho závislosti by ho zřejmě zabily. Prohlásil: „Nevím, jak jsem dokázal rozvíjet kariéru v době, kdy jsem bral drogy. Ale nějak to šlo, protože jsem svou práci miloval. Kdybych nepracoval, zřejmě jsem už mrtvý.“

Sir Elton John také pochválil některé současné hvězdy – včetně Jacka Osbournea a Lady Gaga – za to, že se velmi rychle zbavily svých závislostí, což jim umožnilo se soustředit na kariéru a život jako takový.

Navíc také vyzval mládež, která chce drogy vyzkoušet, aby to udělala, ale zavčas s nimi přestala.

Lady Gaga – Telephone

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.