Podle Lady Gaga žena po porodu ztratí kreativitu | ABradio.cz

Podle Lady Gaga žena po porodu ztratí kreativitu

  • Podle Lady Gaga žena po porodu ztratí kreativitu
    • 28.06.2010
    • Tisk

    Čtyřiadvacetiletá zpěvačka je přesvědčena, že touha po mateřství má negativní vliv na kreativitu…

    Sdílejte článek:

Čtyřiadvacetiletá zpěvačka je přesvědčena, že touha po mateřství má negativní vliv na kreativitu umělkyně. Na děti proto ani v nejmenším nemyslí a plně se chce koncentrovat na svou hudební kariéru.

V rozhovoru pro časopis Rolling Stone Lady Gaga prohlásila: „Děsím se mimin. Myslím, že kreativita ženy se výrazně změní poté, co dá život svému potomkovi. Absolutně na něco takového nejsem.“

Excentrická zpěvačka se také zmínila o své lásce k bývalému příteli, o kterém se vyjadřuje jako o heavy metalovém bubeníkovi Lukeovi. Lady Gaga je mu vděčná za to, že jí pomohl se stát popovou megastar.

Vysvětlila: „Bez něj bych nikdy nebyla tak úspěšná. Nikdy jsem nikoho nemilovala tak, jako jeho. Vlastně ho stále miluju. Ten vztah mě zformoval. Díky němu se ze mě stala bojovnice.“ A dodla: „Ale o lásce toho ve skutečnosti moc nevím. Kdybych věděla o lásce všechno, nedělala bych tak dobrou muziku, nebo ano?“

Lady Gaga – Beautiful, Dirty, Rich

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.