MIG 21zahájili letošní Kulturní léto a Hradní slavnosti Bratislava

Unikátním koncertem MIG 21 & Lelek Orchestra byly zahájeny – v pondělí 21.6. – letošní bratislavské Kulturní léto a Hradní slavnosti Bratislava 2010.
Bratislava tak byla třetím místem vůbec, kde se konal tento ojedinělý hudební projekt a který dostala jako symbolický dar od primátora hlavního města Prahy Pavla Béma, pod jehož záštitou se koncert konal. Celou akci podpořilo České centrum v Bratislavě a společnost Czech tourism. Návštěvníci koncertu zcela zaplnili Hlavné námestí a spolu se skupinou MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem a třicetičlenným symfonickým souborem Lelek Orchestra (rozuměj Letušky a Lesníci) prožili večer plný radosti, hudby a neuvěřitelné pohody. „Migovské“ hity ve speciálním aranžmá dirigenta orchestru Tomáše Kirschnera doslova roztančili a rozezpívali celé náměstí.

Více informací o aktuálním dění na www.mig21.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.