Bývalý silný kuřák Slash se zbavil své neřesti

  • Bývalý silný kuřák Slash se zbavil své neřesti
    • 18.06.2010
    • Tisk

    Bývalý kytarista Guns N’ Roses nekouří už celý rok a teď prozradil, co bylo pro něj motivací…

    Sdílejte článek:

Bývalý kytarista Guns N’ Roses nekouří už celý rok a teď prozradil, co bylo pro něj motivací, aby se svého zlozvyku zbavil.

Jeho milovaná matka Ola Hudson totiž zemřela na rakovinu plic. Sám Slash měl také v jisté době problémy se silným zánětem plic. Tyto dvě zkušenosti ho přesvědčily, že je třeba s kouřením seknout nadobro.

Slash, vlastním jménem, Saul Hudson svou zkušenost okomentoval: „Nekouřím už rok. Poprvé jsem s kouřením přestal, když se nám narodilo první dítě a moje žena tvrdila, že smrdím jako popelník, když se k malýmu přiblížím. Tak jsem si pomyslel: fajn, zkusím přestat. Rok jsem to vydržel, a pak jsem začal kouřit znovu.“

“No a pak moje máma zemřela na rakovinu plic a sám jsem měl těžký zánět plic. Když jsem se uzdravil, v jedné ruce cigareta, ve druhé zapalovač… a už jsem si chtěl zapálit. Ale najednou jsem se zatvrdil a neudělal jsem to“, dodal Slash.

Kytarista, který nedávno excelovali i v pražské Tesla aréně, má s manželkou Perlou Ferrar dva syny. Přestat kouřit prý nebylo zas tak těžké a po čase prý zjistil, že mu nikotin nijak zvlášť nechybí.

S úsměvem říká: „Nebyl problém přestat kouřit. Fakt je, že teď musím pořád něco psát na Twitter, abych zaměstnal ruce.“ Slash také definitivně přestal s drogami a už čtyři roky nepije. Díky tomu se prý cítí mnohem lépe.

Slash feat. M. Shadows – Nothing to Say

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.