Kylie Minogue se chce znovu blýsknout ve filmu | ABradio.cz

Kylie Minogue se chce znovu blýsknout ve filmu

  • Kylie Minogue se chce znovu blýsknout ve filmu Fotogalerie (22)
    • 18.06.2010
    • Tisk

    Zpěvačka Kylie Minogue se původně do povědomí veřejnosti zapsala jako herečka v australské…

    Sdílejte článek:

Zpěvačka Kylie Minogue se původně do povědomí veřejnosti zapsala jako herečka v australské televizi, kde hrála v „mýdlové opeře“ Neighbours. V seriálu zářila po tři roky. Spolupráci s ním ukončila v roce 1989.

Kylie Minogue teď zvažuje nabídku zahrát si ve filmu. Dříve se už objevila ve snímcích Street Fighter a The Delinquents. Na tyto své počiny ale není nijak zvlášť hrdá. Kylie Minogue se vyjádřila doslova: „Devadesátá léta byla špatnou cestou, ale ukažte mi herce, který nekývnul na nějakou špatnou nabídku…“

A pokračovala: „Je to pro mě znovu velká výzva. Jako "popová hvězda“ jsem si vytvořila svůj vlastní svět a přijde mi přirozené, že se z něj chci na chvíli vymanit. Ráda bych se věnovala nezávislým filmům."

Zatím je prý moc brzy prozrazovat podrobnosti, ale Kylie prý už zvažuje konkrétní nabídky. Zpěvačka je stále velmi cílevědomá, ale nikdy nezveřejňuje, čeho chce v budoucnu dosáhnout.

Kylie Minogue – In My Arms

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.