Urbanová a Gott vyjedou po dvanácti letech na společné turné

  • Urbanová a Gott vyjedou po dvanácti letech na společné turné Fotogalerie (8)
    • 20.06.2010
    • Tisk

    Eva Urbanová a Karel Gott se rozhodli uspořádat – opět po dvanácti letech – společné…

    Sdílejte článek:

Eva Urbanová a Karel Gott se rozhodli uspořádat – opět po dvanácti letech – společné česko-slovenské koncertní turné. Během české části navštíví osm měst a odehrají devět koncertů.

Předpremiérově začnou v Děčíně poslední srpnový den. Oficiálně začne turné 1. října v pardubické ČEZ Aréně, následovat budou České Budějovice a Liberec. Zastaví se i v Ostravě. Českou část „turné hvězd“ zakončí dvěma koncerty ve Velkém sále pražské Lucerny 9. a 10.listopadu. Zajímavostí beze sporu je, že Karel Gott zde vystoupí s koncertním programem po deseti letech.

Eva Urbanová a Karel Gott si připravili více než 2,5 hodinové koncertní vystoupení, během kterého je doprovodí Boom!Band Jiřího Dvořáka. Slavná operní diva si zazpívá nejen nejslavnější árie, ale i svoje oblíbené muzikálové, rockové a heavy metalové skladby. Karel Gott uvede největší hity z celé své hudební kariéry. Bonusem bude společný půlhodinový závěr společných duetů připravených speciálně pro tuto příležitost.

Vstupenky na tyto unikátní společné koncerty Evy Urbanové a Karla Gotta jsou – kvůli velkému diváckému zájmu – v předprodeji již nyní.

Více informací na:

www.evaurbanova.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.