Smíchovská pláž odkrývá svůj letní program | ABradio.cz

Smíchovská pláž odkrývá svůj letní program

  • Smíchovská pláž odkrývá svůj letní program Fotogalerie (5)
    • 19.06.2010
    • Tisk

    Slunce, bílý písek, relaxace u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty českých kapel…

    Sdílejte článek:

Slunce, bílý písek, relaxace u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty českých kapel, výtečné jídlo, lahodné drinky… to je Smíchovská pláž na Praze 5. Letošní bohatou sezónu koncem dubna zahájila Lucie Bílá a Martin Dejdar. V průběhu následujících měsíců nabídne zajímavé koncerty, tematické večery, letní kino, sportovní zápolení a další lákavé vyžití.
Romantická, divoká, veselá… to je Smíchovská pláž na náplavce Hořejšího nábřeží na Praze 5, na Smíchově. Tato Havaj v centru Prahy je nejen netradičním prostorem pro relaxaci, centrem zábavy, kultury a večerního života pro obyvatele Prahy a návštěvníky hlavního města, ale také vhodným místem pro pořádání různých firemních večírků, formálních i neformálních setkání, včetně připravovaných svatebních obřadů a hostin.
„Letos jsme nejen pro Pražany připravili bohatý letní program, ve kterém si najde každý to své. Skotačivé rytmy představí skupina Tleskač či další reggae a ska karnevaly. Každé pondělí večer se písčitá pláž promění v letní kino, které nabídne jak české, tak zahraniční filmové hity. Nebudou chybět stylové diskotéky, tematické večery zaměřené na různé hudební žánry, styly a další zajímavosti“, poodkrývá program Markéta Cremonini z marketingového oddělení.
Už samotný červen nabízí kupu lákavých soust. V průběhu měsíce se zde budou promítat filmy jako Bruno, Shrek nebo Hanební Panchardi, vstup je samozřejmě volný. V neděli 20. června čeká fanoušky houpavých pozitivních rytmů ska a reggae karneval. Desky roztočí česká legenda tohoto stylu DJ Kaya (nepleťte si s naším Kayem!! – pozn. redakce). Zahrají skupiny Cémur Šámur a veselá parta z Hradce Králové Ska´n´Daal. O týden později přítomné čeká pikantní Mexický den a téměř každou středu letní dny osvěží diskotéka rádia Kiss 98.
V červenci a v srpnu návštěvníky čeká další koncerty, například v neděli 8.8. skočné vystoupení oblíbené skupiny Tleskač. 1. září pak první díl obří akce na vltavských březích, i přímo na řece, Den Vltavy.

Přesný program se stále doplňuje, více najdete na www.smichovskaplaz.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.