Shakira se možná jednou svlékne před objektivem fotografa | ABradio.cz

Shakira se možná jednou svlékne před objektivem fotografa

Sexy zpěvačka, která předvedla své křivky v těsném kostýmu ve svém posledním videoklipu k písni She-Wolf je prý příliš stydlivá na to, aby se nechala fotit nahá. Zároveň ale prý není vyloučeno, že v budoucnu by mohla změnit názor.

Třiatřicetiletá popová hvězda řekla: „Nechci a ani se nemusím fotit či ukazovat nahá. Ale kdo ví? Třeba změním ve čtyřiceti názor.“

Shakira pokračovala: „Asi před deseti lety by mě ani nenapadlo si obléknout kostým těsně na tělo, obout jehly a tančit ve zlaté kleci, ve které také visím vzhůru nohama. Dnes říkám, že mě veřejnost nikdy neuvidí nahou. Ale nikdy neříkej nikdy…“

Shakira, která má pevný dlouholetý vztah s Antoniem De La Rua, přisuzuje svůj postoj ke svlékání katolické výchově v Kolumbii, odkud pochází.

Shakira – Objection

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.