Ricky Martin míří na broadwayská prkna co znamenají svět

  • Ricky Martin míří na broadwayská prkna co znamenají svět Fotogalerie (4)
    • 14.06.2010
    • Tisk

    Hezoun Ricky Martin, který vychovává maličká dvojčata, už dříve zazářil v představení Les Miserables…

    Sdílejte článek:

Hezoun Ricky Martin, který vychovává maličká dvojčata, už dříve zazářil v představení Les Miserables. Teď mu připadne role protějšku argentinské herečky Eleny Rogerové v muzikálu Evita.

Osmatřicetiletý Ricky Martin se nechal slyšet, že divadlo miluje. Evita se znovu má začít hrát na jaře roku 2012 pod režisérskou taktovkou Michaela Grandage. Půjde o vůbec první uvedení Evity poté, co v New Yorku tento muzikál získal ocenění Tony Award v roce 1979. Tehdy se hrál po celé čtyři roky.

Grandage komentuje nový divadelní počin s nadšením: „Je skvělé, že vzniká nová produkce Evity pro Broadway a je to poprvé s herečkou přímo z Argentiny v hlavní roli. S Ricky Martinem v druhé z hlavních rolí bude muzikál ještě utentičtější.“

Muzikál Evita, který napsali Tim Rice a Andrew Lloyd Webber o kontroverzní první dámě Argentiny Evitě Peronové, stále zůstává jedním z nejpopulárněj­ších. Velké úspěchy slavilo i jeho filmové zpracování, ve kterém v roce 1996 zazářila Madonna.

Madonna – Frozen

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.