The Roads vyjedou na letní koncerty u nás i v Německu | ABradio.cz

The Roads vyjedou na letní koncerty u nás i v Německu

  • The Roads vyjedou na letní koncerty u nás i v Německu Fotogalerie (23)
    • 13.06.2010
    • Tisk

    Česká kapela The Roads se zpěvákem z Anglie žijící v Berlíně si zahraje na některých…

    Sdílejte článek:

Česká kapela The Roads se zpěvákem z Anglie žijící v Berlíně si zahraje na některých hudebních akcích letošního léta nejen u nás, ale i v Německu. Na podzim už mají naplánované turné po naší republice. Začíná se 8. října v Příbrami a některé koncerty pojedou se spřátelenou kapelou Apatheia.
Pro podporu turné se chystají vydat další singl z jejich poslední desky The Witness, která vyšla na jaře u RGM Entertainment a pokřtil jí Pavel Anděl v pražském Hard Rock Cafe (31.3.2010).
The Roads navíc podpoří při vernisážích samostatné výstavy jejich zpěváka Raye Gibsona, pro kterého je malování koníčkem a jehož díla vycházejí z textů a hudby skupiny. Jak sám dodává: „Budou to výstavy obrazů pod názvem „The Singing Painter“. Obrazy jsou inspirovány našimi písničkami. Připravuji vernisáže v galeriích po celé republice, první bude 1.7. na Pražském Hradě!“.
V červenci budou točit další klip (ke zmiňovanému singlu), opět s Australanem Alexem. A budou hodně hrát. Podařilo se jim získat super angažmá v klubu Café Zapata přímo v centru Berlína, kde budou hrát každý týden. „V Čechách se těšíme na Sázava Fest, do Strážnice a na další festivaly. A v říjnu na klubové turné!“ dodává baskytarista Ondřej Homola.
Během května příliš nekoncertovali a připravovali materiál na další desku, která by měla být podle jejich slov více rocková. A kde hledali inspiraci? Svorně odpovídají: „Výhoda i nevýhoda společného bydlení je, že posloucháme všichni stejnou muziku, takže máme stejnou inspiraci! Poslední dobou jsme hodně sjížděli Black Sabbath, Kasabian a nové MGMT, takže máme připraveny spíš našláplejší kousky.“
The Roads jsou: Ray Gibson (zpěv), Ondřej Winnetou Homola (zpěv, baskytara), Šimon Jelínek (zpěv, klávesy), Ondřej Skoumal (zpěv, kytara) a Štěpán Drábek (zpěv, bicí).

Více informací naleznete na www.theroads.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.