Máme první finalistku velké Soutěže s Rádiem Pohádka!

  • Máme první finalistku velké Soutěže s Rádiem Pohádka!
    • 10.06.2010
    • Tisk

    Přesně na den dětí, tedy 1.6., se na stránkách ABradio.cz spustila Soutěž s Rádiem Pohádka!

    Sdílejte článek:

Přesně na den dětí, tedy 1.6. se na stránkách ABradio.cz spustila Soutěž s Rádiem Pohádka! Soutěž je určena pro děti mladší 10 let, které (nebo jejich rodiče) nám zašlou svou fotografii v masce pohádkové bytosti!

První kolo soutěže již máme za sebou a známe tedy první finalistku! Stala se jí, díky nejvyššímu poštu získaných hlasů, Kateřina Hájková v masce čarodějnice. Tímto tedy postupuje do velkého finále, které se uskuteční v týdnu od 22. 6 do 29.6. a my za celé ABradio.cz tímto Kačence GRATULUJEME!

Pro vás ostatní šance na získání cen v hodnotě 30 tisíc Kč rozhodně nekončí! Čekají nás ještě dvě semifinálová kola, takže posílejte fotky svých dětí v pohádkových maskách a hlavně hlasujte pro tu masku, která je podle vás nejkrásnější!

Více info na: Soutěž s Rádiem Pohádka

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.