Korálky dětem bude mít za kmotru zpěvačku Kláru Vytiskovou

  • Korálky dětem bude mít za kmotru zpěvačku Kláru Vytiskovou
    • 06.06.2010
    • Tisk

    Korálky dětem, je společným projektem Míši Maurerové a Občanského sdružení…

    Sdílejte článek:

Korálky dětem, je společným projektem Míši Maurerové a Občanského sdružení Múzy dětem. Hlavním cílem je usnadňovat dětem z dětských domovů vstup do reálného a samostatného života.

Korálky dětem začaly pomáhat dětem v roce 2007 a v současné době jsou do projektu zapojeny dívky a chlapci z pěti dětských domovů. V letošním roce se rozhodla Klára Vytisková oficiálně vstoupit do projektu. Skupina Toxique již delší čas objíždí dětské domovy, kde dětem hrají, zpívají a povídají si. Což je pro všechny zúčastněné velkou motivací a inspirací. Dalším, novým, partnerem Korálků se stává významná evropská hodinářská a šperkařská firma Storm. Ti přispějí projektu nejen finančně, ale i materiálem nutným pro výrobu šperků, navíc poskytnou i prostor pro prezentaci dětských šperků ve všech svých obchodech. Klára Vytisková se tak stane kmotrou a Storm partnerem projektu Korálky dětem.

Oba tyto nové „subjekty“ vstupující do projektu, spojují poměrně významné prvky – kreativitu, nápaditost, rozmanitost, osobitost a vlastní styl.

Více informací o zapojených dětských domovech spolu s obrázky výtvorů mladých šperkařů najdete na stránkách www.koralkydetem.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.