The Prostitutes a berlínský DJ Mike Genius zahrají v Chapeau Rouge | ABradio.cz

The Prostitutes a berlínský DJ Mike Genius zahrají v Chapeau Rouge

Pozvání k živému vystoupení v Chapeau Rouge přijala indie skupina The Prostitutes. Na komorním underground stage pražského klubu se tak v pátek 28. května můžete těšit na kondenzovanou dávku energie.

Během vystoupení zazní skladby z obou ceněných desek kapely Get Me Out of HereHometown Zombies, která by v nejbližších týdnech měla vyjít i v Německu. Pro The Prostitutes jde o posledni pražské vystoupení na delší dobu.

Electro stage přijede roztančit americký DJ usazený v Berlíně Mike Genius. Má za sebou remixy pro 3 Is A Crowd + En Masse, Crystal Water nebo Radiohead. Vedle DJingu se Mike Genius věnuje i produkci, stojí za americkými skupinami Kite In The Air a WZRDZ.

Kromě rezidentních The Fakes na Clash! zahraje i pražský electro a tech house specialista, DJ Mutuju, který je současně členem stále uznávanějšího elektronického projektu Popper-C. A jak The Fakes tak Popper-C před časem zremixovali skladby z prvního eponymního debutu klubového objevu sezóny, projektu KAZETY.

KAZETY: Depilace (The Fakes Kompakt Remix)

a KAZETY: Smutná (Popper-C Remix)

Dveře Chapeau Rouge se v pátek 28. května otevřou ve 22 hodin. Návštěvníci zaplatí po pěti pětkách.

Více info:

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.