Britney Spears se po smrti nechá zmrazit | ABradio.cz

Britney Spears se po smrti nechá zmrazit

Někdejší oblíbená popová princezna Britney Spears je doslova posedlá metodou podchlazení resp. zmrazení a chce nechat své tělo zakonzervovat kapalným dusíkem.

Kamarád Britney Spears prohlásil: „U Britney jsou podobné obsese běžné. No a tato je teď jaksi aktuální. Začalo to, když jí někdo řekl, že Walt Disney se nechal zakonzervovat podchlazením, aby ho někdy v budoucnu opět oživili.“

Osmadvacetiletá zpěvačka strávila Den matek v Disneylandu průzkumem procesu zmrazení. O její děti se zatím postarala chůva, která je provedla celým zábavním parkem. Britney Spears dokonce doufá, že bude moci část svého tučného jmění, které v současnosti spravuje její otec Jamie Spears, dát na vývoj oživovací technologie.

Britney také plánovala fascinující kremaci. Původně také chtěla, aby její popel přeměnili v diamanty… ovšem to bylo v době, než se rozhodla, že se nechá zmrazit a znovu ožije.

Britney Spears – Break The Ice

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.