Sinead O´Connor se vrátí do České republiky s akustickým koncertem | ABradio.cz

Sinead O´Connor se vrátí do České republiky s akustickým koncertem

  • Sinead O´Connor se vrátí do České republiky s akustickým koncertem Fotogalerie (7)
    • 24.05.2010
    • Tisk

    Na vystoupení dámy s obrovskýma modrýma očima – Sinéad O’Connor – se mohou těšit…

    Sdílejte článek:

Na vystoupení dámy s obrovskýma modrýma očima – Sinéad O’Connor – se mohou těšit návštěvníci romantické zahrady zámku Sychrov v sobotu 3.července.

Speciálím hostem irské zpěvačky, která dokázala skladbou Nothing Compares 2 U začátkem 90. let dojmout celý svět, bude domácí Petr Kolář.

Vstupenky můžete koupit v síti Eventim a městských informačních centrech. Kapacita je omezená. Lístky se prodávají za jednotnou cenu Kč 700,–.

Sinéad O’Connor se prosadila svým debutovým albem The Lion And The Cobra (1987). Ukázala, že je schopná suverénně se pohybovat v žánrovém rozpětí mezi punkem, hip hopem a irskou tradiční hudbou.

Hit Nothing Compares 2 U znal na přelomu 80. a 90. let snad každý fanoušek pop-music stejně jako album I Do Not Want What I Haven’t Got (1990). Sinéad doslova okouzlilo prostředí zámku Sychrov, takže se v tamním zámeckém hotelu rozhodla přenocovat.

Další informace na:

www.sinead-oconnor.com

www.petrkolar.cz

Petr Kolář – Jsi volná

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.