Aneta Langerová natočila nový videoklip k písni "Dokola"

Aneta Langerová představuje nový videoklip ke skladbě Dokola, který byl natočen v průběhu letošního jarního turné. Jeho autorem je Michal Kudláček a v premiéře ho můžete shlédnout na o2streammusic.cz od pátku 21.5.2010.

Čerstvá držitelka Ceny Anděl za skladbu roku, Aneta Langerová má za sebou úspěšné turné ke své nové desce Jsem, stejně jako hostování na společné koncertní šňůře její slovenské kolegyně Kataríny Knechtové a cimbálovky Hudci z Kyjova. Chystá se na Open air koncert na podporu „Vyměňte politiky“ (25.5. Výstaviště Praha), na slavnostní otevření kavárny Potmě – tentokrát s Viktorem Preissem (10.6.) a samozřejmě na letní festivalovou sezonu.

V průběhu léta Aneta vystoupí na Rock for People v Hradci Králové (3.-6.7.) v rámci putovního festivalu České a moravské hrady navštíví Točník (9.-10.7.), Kunětickou horu (16.-17.7.), Švihov (23.-24.7.), Rožmberk nad Vltavou (30.-31.7.), Bezděz (6.-7.8.), Bouzov (13. – 14. 8.), Veveří (20. – 21.8.) Hukvaldy (27. – 28. 8.) a v romantických kulisách hradní zříceniny zahraje i na festivalu Okoř (21.8.).

„Zbožnuju tu letní pohodu, lidi si lehnou na trávu a v momentě když je nějaká muzika zajímá, jdou si ji zkrátka maximálně užít. Z festivalového publika většinou cítím jistou svobodu a je mi to velmi příjemný,“ tvrdí o festivalech Aneta, která se sama nejvíc těší na vystoupení Muse na Rock for People. „To je kapela, kterou bych si naživo užila zase já,“ říká.

K festivalům neodmyslitelně patří i mobilní záchody, tak jsme se zeptali co si o Toi Toikách myslí Aneta „Toi toi, to je postrach všech fesťáků. Nikdy nevíš co tě čeká, ale jinak to nejde, takže za ně buďme rádi,“ směje se zpěvačka. A přijela už někdy na festival pozdě, tak že musela jít z auta rovnou na pódium. „Jo jo, podařilo se nám to hned několikrát, když jsme hráli třeba během jednoho dne na dvou festivalech a museli přejíždět. To jsou pak dobrý zmatky, ale dá se to a člověk alespoň neřeší před koncertem zbytečnosti a soustředí se jen na to, aby lidem dal pro co si přišli.“

Na festivalech Aneta nebude samozřejmě sama. Doprovodí ji její kapela. Tu tvoří Adam Koller (bicí), Ludvík Kulich (kytara) Veronika Vališová(housle), Jakub Zitko (klávesy) a Jakub Vejnar (basa).

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.