Petr Muk vydává v těchto dnech novou desku "V bludišti dnů"

  • Petr Muk vydává v těchto dnech novou desku "V bludišti dnů" Fotogalerie (3)
    • 22.05.2010
    • Tisk

    Zpěvák Petr Muk nabízí páté řadové album od roku 1997. Připočteme-li k tomu i miniprojekt…

    Sdílejte článek:

Zpěvák Petr Muk nabízí páté řadové album od roku 1997. Připočteme-li k tomu i miniprojekt erasurovských cover verzí, pak je jich vlastně 5 ½ – a všechna byla úspěchem Zlatá či Platinová.

S téměř pětiletým odstupem Muk hudebně sumarizuje životní pocity, radosti i bolesti, od narození dcery Noemi až po ataky záludné choroby. V produkci nového spolupracovníka, kytaristy, skladatele a textaře Luďka Fialy (Deep Decline, p.m. band), vznikla téměř dvacítka demosnímků, z nichž se na albu nakonec ocitlo 11 písní. Autorsky pomohl také osvědčený kamarád Honza Dvořák (Jerusalem), zcela podstatně ovšem přispěl i Petr sám.

Na albu najdete hitové refrénové kytarovky, nechybí typická elektronika či velké klavírní balady, tedy vše, čím je Petr Muk u nás už více než dvacet let vskutku jedinečný.

Petr Muk – Sny zůstanou

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.