Na Veggie Parade vystoupí krom jiných i frontman skupiny Sporto | ABradio.cz

Na Veggie Parade vystoupí krom jiných i frontman skupiny Sporto

  • Na Veggie Parade vystoupí krom jiných i frontman skupiny Sporto
    • 15.05.2010
    • Tisk

    Dnes v Praze opět proběhne mezinárodní oslava vegetariánství a veganství – Veggie Parade 2010

    Sdílejte článek:

Dnes, tedy v sobotu 15. května 2010 v Praze opět proběhne mezinárodní oslava vegetariánství a veganství – Veggie Parade 2010, který se ve stejnou dobu koná též v Itálii, Francii a USA. Akce se nezúčastní pouze aktivisté z Čech a Moravy, ale do Prahy v sobotu míří též spousta zahraničních účastníků.

První částí slavnosti úcty ke všem živým bytostem bude průvod ulicemi města, který začne ve 13.30 hodin na Můstku, po cestě se k němu přidá pochod pro nejmenší, jehož zkrácená trasa začíná ve 14 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad a společně zamíří na žižkovský vrch Parukářka. Tam pak bude pro účastníky i náhodné kolemjdoucí od 15 hodin připraven bohatý program.

Jádrem odpoledního festivalu pod širým nebem bude hudební produkce. Samozřejmě zde nebudou chybět ochutnávky veganských a vegetariánských jídel, laskomin i dalších produktů; vedle nich budou také stánky jak s veganskými a vegetariánskými recepty, ale také s informačními materiály o právech zvířat, jejich postavení ve společnosti a o možnostech jejich ochrany. Najdete tu ale také třeba vegetariánskou školku, výtvarnou dílnu, fireshow nebo taneční performance.

Odpolední hudební open-air nabídne rozmanitý žánrový mix, všeobecně laděný do pozitivní nálady. Vystoupí zde například frontman známé skupiny Sporto vystupující pod jménem Bonus, pardubicko-pražská kapela Alef Zero hrající live drum'n'bass, pop-rocková formace Just For Being, která myšlenky festivalu otiskuje také do svých textů, nebo heterogenní skupina The Beautyists, která hudební produkci propojuje s recitací (v angličtině).

Po setmění pak bude hudební produkce pokračovat v klubu Bunkr Parukářka, který s parkem bezprostředně sousedí. V souladu s undergroundovou povahou klubu se zde již dostane na našlápnutější hudební styly, jako drum’n’bass, psytrance, techno, ale i dub anebo reggae. Afterparty jistě potrvá až do časného nedělního rána…

Přijďte se pobavit, pochutnat si a oslavit s námi hodnoty úcty ke zvířatům a ohleduplného životního stylu!

Podrobnosti o akci naleznete na adrese: veggie-parade.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.