Vyšla neautorizovaná biografie Jamese Hetfielda z Metallicy

Životopis frontmana kapely Metallica má název James Hetfield: The Wolf At Metallica's Door. Publikaci napsal skotský spisovatel a novinář Mark Eglinton. V knize najdete také rozhovory s nejvýznamnějšími osobnostmi Hetfieldovy minulosti.

Popis obsahu knížky říká: „Protože příběh kapely Metallica a životní příběh Hetfieldův jsou vždy úzce propojeny, tato biografie se zaměřuje hlavně na frontmana samotného a úspěšně polidšťuje a snaží se odmytizovat jednoho z nejvýraznějších mužů světového metalu.“

Při psaní knihy autor vyzpovídal některé z dětských přátel Jamese Hetfielda, kteří společně s ním vyrůstali v Downey v Kalifornii. Najdete tu také vyjádření metalových kolegů jako jsou Charlie Benante z Anthrax, Jerry Cantrell z Alice In Chains, Rex Brown z Pantery/Down, Jeff Waters z Annihilator či Mille Petrozza z kapely Kreator. Předmluvu ke knize napsal frontman další thrashmetalové legendy Testament Chuck Billy.

Smutným faktem je, že oba rodiče Jamese Hetfielda podlehli rakovině. Vydavatelství IMP se proto rozhodlo, že 25 pencí z prodeje každé knihy dostane charitativní společnost, která se zabývá výzkumem zhoubných nádorů.

Knihu James Hetfield: The Wolf At Metallica's Door je možné objednat na Amazon.com.

Metallica – Nothing Else Matters

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.