Black Eyed Peas nepatří zrovna k nejskromnějším kapelám

Black Eyed Peas patří k největším hvězdám současné světové hudby. Jejich požadavky na catering a koncertní zázemí jsou vskutku netradiční a vysoké. Posuďte sami…

Skupina ovládne pražskou O2 arénu tuto neděli 16. května. Diváky čeká ohromná audiovizuální show. Black Eyed Peas obsadí se svým doprovodem celé podzemí O2 arény. Využijí také všechny šatny.

BEP doprovodí 150 lidí. U jiných hvězd to bývá většinou maximálně do stovky. Kromě šaten HC Slavia Praha pro ně budou uvolněny úplně všechny šatny největší multifunkční arény v zemi. Ze svých šaten se proto stěhují i pracovníci zázemí O2 arény.

Šatny budou plné vybraných lahůdek. Black Eyed Peas požadují hlavně lehká zdravá jídla. Na stolech chtějí mít v šatnách především přírodní antioxidanty, jako kupříkladu nápoj z bobulí z amazonského deštného pralesa. Seznam požadavků kapely je na několika listech papíru, proto zástupci arény jen namátkou vybrali:

 – vitamínové nápoje z hroznového vína a ovoce acai (tmavě modré bobule z amazonského deštného pralesa s vysokým energetickým potenciálem a schopností detoxikovat a regenerovat organismus a posilovat imunitu, fungují mimo jiné jako nakopávač energie a konzumují je profesionální sportovci a celebrity jako Brad Pitt, Denise Richards nebo Kate Hudson)

 – proteinové koktejly

 – light sójové mléko

 – banány, hroznové víno, jahody

 – ovocné a zeleninové mísy

 – tortilla chips se špenátovo-artyčokovým dipem

 – Moet White Star Champagne

Dva dny před koncertem (14. května) se do šatny Black Eyed Peas s vybraným cateringem budou moci podívat novináři. Na místě mají být i „dvojníci“ členů kapely.

Speciální občerstvení čeká i návštěvníky VIP pater O2 arény. Například z Klubového patra bude koncert Black Eyed Peas sledovat Dara Rolins, Sámer Issa, Tereza Kerndlová, Iveta Lutovská, Hana Mašlíková, Simona Krainová nebo třeba Libor Bouček a Leoš Mareš.

Ti si tam společně s dalšími diváky budou moci pochutnávat například na atlantském lososovi pečeném pod sítí listového těsta, mečounovi provoněném citrónovým prachem nebo medailóncích z vepřové panenky s tymiánem. Zároveň bude na Klubovém patře na živo vařit „kluk v akci“ Filip Sajler.

O vstupenky na Black Eyed Peas je obrovský zájem. Pořadatelům se podařilo po úpravách koncertního uspořádání přidat do prodeje další lístky do 1. patra O2 arény. Ty byly ale během několika hodin vyprodány, a tak je k dispozici posledních několik set lístků na 4. podlaží za 1090,– Kč. Koupit je můžete na všech terminálech SAZKA a rezervace je možná na www.sazkaticket.cz

Black Eyed Peas – Meet Me Halfway

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.