Chcete si zahrát s Metallicou? Soutěžte o Sonisphere! | ABradio.cz

Chcete si zahrát s Metallicou? Soutěžte o Sonisphere!

  • Chcete si zahrát s Metallicou? Soutěžte o Sonisphere!
    • 12.05.2010
    • Tisk

    Festival Sonisphere umožní českým kapelám zahrát si na jednom festivalu s Metallicou a dalšími…

    Sdílejte článek:

Festival Sonisphere umožní českým kapelám zahrát si na jednom festivalu s Metallicou a dalšími zahraničními megastars. Stačí se přihlásit do soutěže a zapojit fanoušky.

Ke scénám Appolo a Saturn přibude v Milovicích třetí s názvem Plingg. Na ní vystoupí dva čeští headlineři a čtyři nejúspěšnější kapely ze soutěže. Vybrány budou prostřednictvím portálu Plingg.com.

Ten nabízí také rozsáhlý kulturní přehled v rámci Rakouska, Německa a České republiky.

A teď už kompletní informace pro kapely:

Prvním krokem k účasti v soutěži je registrace na Plingg.com. Následně si vytvořte kapelní profil (zvolte Umělci/Přidat umělce, v profilu vyberte „člen“ z možností fanoušek/člen). Jakmile bude váš profil online, začínáte soutěžit.

Nahrajte jednu mp3 a až vaši žádost administrátoři schválí, bude vše v rukou vašich fanoušků. Pokud se umístíte do čtvrtého místa, získáváte právo zahrát si na Plingg Stage festivalu Sonisphere. Než se do soutěže přihlásíte, ujistěte se, že je vaše kapela 19. června k vystoupení k dispozici. Účast je bez nároku na honorář, kapele bude poskytnuto občerstvení.

Fanoušci pak mohou hlasovat po registraci na Plingg.com. Zvolit si mohou tři kapely z nabídky. První z nich dostane tři hlasy, druhá dva hlasy a třetí jeden hlas. Soutěž bude ukončena počátkem června. Vítěze pak budou kontaktovat pořadatelé.

http://cz.sonispherefestival.net/

Metallica – Nothing Else Matters

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.