Kanadští SUM 41 vystoupí poprvé v Praze a to hned dvakrát

  • Kanadští SUM 41 vystoupí poprvé v Praze a to hned dvakrát Fotogalerie (4)
    • 11.05.2010
    • Tisk

    Kanadská pop-punková kapela SUM 41přijede do čech. Navíc se pro velký zájem ze strany …

    Sdílejte článek:

Kanadská pop-punková kapela SUM 41 zavítá historicky poprvé do České republiky. Navíc se pro obrovský zájem ze strany českého publika rozhodli vystoupit hned dvakrát. Kromě plánovaného koncertu 2. června vystoupí SUM 41 v pražském klubu Roxy i o den dříve, tedy 1. června!

Jelikož je zájem o vstupenky obrovský (vstupenky na 2. června byly vyprodány během necelého dne od spuštění prodeje!), radíme všem, kteří na koncert chtějí dorazit, aby od dnešního dne bedlivě sledovali situaci v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketsforpeople.

Dle vyjádření Roberta Vlčka z pořádající agentury Conspiracy Concerts je vyloučeno, že by kapela přidala ještě třetí koncert či se její vystoupení stěhovalo do jiných prostor.

Robert Vlček z Conspiracy Conscerts se vyjádřil i ke smutné situaci v českých klubech a koncertních halách, kdy lidé navštěvují převážně mediálně známé akce, ale koncerty takových Strike Anywhere, Yashin, The Blackout, Sights And Sounds, H2O, Alexisonfire, A Wilhelm Scream, Disco Ensemble nebo Funeral For A Friend mají návštěvnost nižší, ač je kvalita jejich vystoupení leckdy na lepší úrovni, než koncerty mediálně provařených tváří. „Uvědomte si, že i díky slabé návštěvnosti některých akcí jsou potom organizátoři zmatení a opatrnější, nechtějí riskovat, protože se bojí dalších propadáků…Snad tedy takřka dvě tisícovky lidí, kteří koncerty SUM 41 v červnu navštíví, podlehou kouzlu živých akcí a budou na naše koncerty chodit častěji…bylo by to fajn.“ řekl Robert Vlček.

Více informací o koncertu SUM 41 na:

www.conspiracy.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.