Dcera zpěvačky Cher se oficiálně stala mužem | ABradio.cz

Dcera zpěvačky Cher se oficiálně stala mužem

Jednačtyřicetiletá Chastity Bono změnila u soudu své jméno na Chaz Bono. Soudní dvůr v americké Santa Monice ji 6. května letošního roku oficiálně uznal za muže. Stalo se tak rok po ukončení procesu změny pohlaví.

Chaz k této zásadní změně říká: „Nešlo o nějaké náhlé rozhodnutí. Chodil jsem dlouhou dobu na terapie. Jde o opravdu dlouhou proceduru, která trvá téměř desetiletí. V roce 2004 jsem se rozhodl, že budu čistý a přestanu pít a pustil jsem se do přeměny naplno.“

Bývalá dcera, teď už syn zpěvačky Cher, pokračuje: „Vždycky jsem se cítil být mužem, už jako dítě. V podstatě na mě nebylo nic ženského. Věřím, že pohlaví je něco, co máme mezi ušima, ne mezi nohama. Přišel jsem na to někdy začátkem 90. let minulého století. Moc dlouho mi trvalo, než jsem skutečně pocítil, že tu změnu musím udělat, abych byl v pohodě. Když mi táhlo na 40, řekl jsem si – teď anebo nikdy.“

Chaz Bono odstartoval přeměnu v březnu 2009, když začal brát hormony. Ale léčba bude trvat celkově 5 let. Bude nutné brát doplňky s testosteronem po celý život. „Hezké na tom všem je, že přeměna je pomalá. Takže vlastně procházím znovu pubertou,“ dodává s úsměvem.

Dcera zpěvačky Cher Chastity Bono přiznala, že je lesbičkou ve svých 18ti letech. V současnosti žije se svou přítelkyní – nyní už tedy jako muž Chaz Bono – v Los Angeles.

Cher – Believe

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.