David Deyl nahrál letošní hymnu pro Avon pochod 2010

  • David Deyl nahrál letošní hymnu pro Avon pochod 2010
    • 08.05.2010
    • Tisk

    David Deyl nahrál letošní hymnu pro AVON POCHOD 2010 a speciální host nahrávky je Aňa Gaislerová!

    Sdílejte článek:

První červnovou sobotu se pražské ulice obléknou do růžové a tisíce lidí se vydají na jubilejní desátý Avon Pochod proti rakovině prsu. Poprvé tak učiní za zvuků oficiální hymny, kterou pro tuto příležitost složil a nazpíval David Deyl.

Píseň „Nic nevzdávám!“ je oslavou silných žen a vyjádřením naděje a solidarity. Živý smyčcový orchestr podtrhuje intimní atmosféru skladby, jejímž poselstvím je dodávat sílu a optimismus i v těžkých chvílích. Slova podpory zazní nejen z úst Davida Deyla, ale ke konci se k němu připojí i ambasadorka projektu Avon proti rakovině prsu Aňa Geislerová.

„Měl jsem šanci zpívat na loňském ročníku Pochodu a byl jsem tak nadšený jeho atmosférou, že jsem se rozhodl složit píseň, která by oslavovala život a byla plná naděje a odhodlání,“ prozrazuje David Deyl. „Jsem rád, že jsemji mohl natočit na Slovensku se skvělými producenty Marošem Kachútem a Paľem Hubinákem, kteří stojí mimo jiné i za současným comebackovým albem Richarda Müllera. Třešničkou na dortu pak pro mě byla příležitost spolupracovat s Aňou Geislerovou, jejíž hlas dodal písni neopakovatelnou hloubku a atmosféru.“

Skladbu „Nic nevzdávám!“ si mohou zdarma stáhnout všichni, kdo navštíví oficiální webové stránky Pochodu www.zdravaprsa.cz.

Chcete si poslechnout Davida Deyla a Aňu Geislerovou naživo? Přijďte 5.6. na Avon Pochod proti rakovině prsu.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.