PartyPlanet.cz i letos pořádá soutěž Miss ANGEL STAR 2010 | ABradio.cz

PartyPlanet.cz i letos pořádá soutěž Miss ANGEL STAR 2010

  • PartyPlanet.cz i letos pořádá soutěž Miss ANGEL STAR 2010
    • 11.05.2010
    • Tisk

    Navazuje tím na loňský ročník soutěže krásy, který pořádal!

    Sdílejte článek:

Portál PartyPlanet.cz i letos pořádá soutěž Miss Angel Star a navazuje tím na loňský ročník soutěže krásy, který pořádal. Na fotky z finálového večera minulého ročníku se můžete podívat v sekci foto-reporty
právě na zmíněném webu PartyPlanet.cz.

Finalistek bude hned několik, jelikož si organizátoři připravili hned dvě kategorie soutěže! První z nich je Internetová soutěž krásy, to znamená, že dívky z portálu PartyPlanet.cz, budou voleny přímo uživateli portálu a oceněny na finálovém večeru po skončení hlasování. Na finálovém večeru proběhne zároveň i druhá kategorie soutěže krásy, a to nejkrásnější dívka finále Miss ANGEL STAR 2010, kde se utkají dívky z regionálních kol, které proběhnou v rámci PartyPlanet Tour Miss ANGEL STAR 2010 ve vybraných městech. Všechny dívky mají tedy možnost vyhrát hned dvakrát pokud se zúčastní i Tour!

A jak se do soutěže přihlásit? Od dnešního dne, tedy 11. května 2010 se můžou hlásit dívky za podmínky dosažení věku 15-ti let a registrace na webu PartyPlanet.cz. Úplné znění pravidel najdete v pravidlech soutěže Miss ANGEL STAR 2010.

Hlasování bude spuštěno 23.srpna 2010, ihned jakmile skončí přihlašovací část dívek do soutěže. Je to z důvodu, aby měly všechny soutěžící stejné podmínky. Dát hlas může jen registrovaný uživatel portálu PartyPlanet.cz. Vyhrává dívka s nejvíce obdrženými hlasy a dále pak další dvě dívky s největším počtem obdržených hlasů. Jde tedy o klasické pořadí druhé vicemiss, vicemiss a miss.

Na finálový večer budou pozvány ty dívky, které v soutěži vyhrály, dále pak prvních 150 dívek s největším počtem získaných hlasů a dívky, které vyhrály regionální kola Tour Miss ANGEL STAR 2010. Na finálovém večeru nebude jen oficiální předávání cen vítězkám, ale i druhá kategorie soutěže o nejkrásnější dívku finálového večera.

Veškeré informace o soutěži najdete na:www.PartyPlanet.cz

Hlavní partner soutěže Miss ANGEL STAR 2010 je NIVEA

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.