Sophie Ellis-Bextor povolá ostřílené hitmakery kvůli další desce | ABradio.cz

Sophie Ellis-Bextor povolá ostřílené hitmakery kvůli další desce

  • Sophie Ellis-Bextor povolá ostřílené hitmakery kvůli další desce
    • 04.05.2010
    • Tisk

    Jedenatřicetiletá popová kráska se znovu spojila se skladatelskou dvojicí, se kterou…

    Sdílejte článek:

Jedenatřicetiletá popová kráska se znovu spojila se skladatelskou dvojicí, se kterou spolupracovala na svém předchozím albu Trip the Light Fantastic.

„Myslím, že Brian Higgins a Miranda CooperXenomanie patří k nejlepším tvůrcům popových písní na světě, jsou úžasní“, vyjádřila se Sophie Ellis-Bextor. A dodala: „Natáčení zatím poslední desky jsem si užívala. Mám ráda skladbu If you Go, kterou jsme spolu složili. Několikrát jsem ji zpívala také živě a doufám, že ještě bude na nějakém budoucím turné příležitost. Zní prostě skvěle se všemi těmi bicími.“

Pokud se týká živých vystoupení Sophie Ellis-Bextor… V roce 2007 měla původně vyjet na turné společně s Take That, ale její účast na šňůře byla odvolána. Sophie tudíž doufá, že se letos povede připravit a realizovat kvalitní podzimní turné.

„Už je to příliš dlouho, co jsem nejela samostatné turné. Buď jsem jezdila jako předskokan někoho dalšího nebo bylo několik samostatných koncertů. To mě celkem mrzí“, doplnila Sophie.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.