Napořád Tour Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy se blíží ke konci

  • Napořád Tour Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy se blíží ke konci Fotogalerie (1)
    • 30.04.2010
    • Tisk

    Letošní jarní „Napořád Tour“ Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy má za sebou již jedenáct zastávek.

    Sdílejte článek:

Letošní jarní „Napořád Tour“ Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy má za sebou již jedenáct zastávek. Poslední koncerty turné, které se blíží ke svému závěru, mají fanoušci šanci vidět už jen 30.4. v Aši a 13.5. v Praze.
Turné vyvrcholí koncertem v pražské v Malostranské Besedě, ve čtvrtek 13. května, od 20.30 hod. Diváci se mohou těšit nejen na písničky z Michalova alba „Napořád“, včetně titulního stejnojmenného hitu, který byl vloni na několik týdnů vůbec nejhranější českou radiovou písničkou, ale i na úvodní píseň seriálu České televize „ Budu ti vyprávět“ a také na nový singl „ Hotel Morava, ke kterému natočil herec a režisér Jan Budař velmi vydařený videoklip, kde si zahrál i hlavní roli.
Michal Hrůza – Hotel Morava

A pochopitelně Michal zahraje své nejznámější hity i písničky let minulých. Vstupenky na koncert jsou v prodeji v pokladně Malostranské Besedy a v síti Ticketsream.
Letní nabitý program Michala Hrůzy & Kapely Hrůzy zahrnuje nejen festivaly ( např. 4.6. Jam Rock, 31.7. Benátská Noc, 6.8. Sázava Fest), městské slavnosti i open-airy. Dvakrát si Michal s kapelou společně zahraje se skupinou MIG 21, a to na hradě Loket (12.6.) a v letním areálu u zámku Buchlovice na Moravě (23.7.).

Více informací na www.michalhruza.cz

Michal Hrůza – Napořád

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.