Nicole z Pussycat Dolls otevře hudební camp pro postižené | ABradio.cz

Nicole z Pussycat Dolls otevře hudební camp pro postižené

  • Nicole z Pussycat Dolls otevře hudební camp pro postižené Fotogalerie (12)
    • 27.04.2010
    • Tisk

    Nicole Scherzinger k tomuto kroku inspirovala její teta, která trpí Downovým syndromem. Hlavní…

    Sdílejte článek:

Nicole Scherzinger k tomuto kroku inspirovala její teta, která trpí Downovým syndromem. Hlavní zpěvačka The Pussycat Dolls tak chce odstartovat projekt, v jehož rámci chce vyučovat lidi s podobnými postiženími.

Jedenatřicetiletá Nicole se pro losangelské Talk Radio vyjádřila: „Vyrůstala jsem s tetičkou, která je vlastně mladší než já, protože ji babička měla hodně pozdě. Možná i proto trpí Downovým syndromem. Vždycky jsem ji měla ráda a má svoje místečko v mém srdci.“

Nicole Scherzinger k tomuto kroku inspirovala její teta, která trpí Downovým syndromem. Hlavní , která v těchto dnech soutěží v pořadu Dancing with the Stars, doufá, že její camp pomůže zvednout povědomí o lidech s tím to postižením. Zapojit chce i své kolegyně z The Pussycat Dolls.

I její přítel, závodní jezdec Formule 1 Lewis Hamilton, má osobní zkušenost s postiženou osobou v rodině. Lewisův bratr Nicolas trpí mozkovou obrnou. Ve své biografii Lewis napsal: „Na světě je jediný člověk, který mě inspiruje a vždycky mi vykouzlí úsměv na rtech – můj bratr Nicolas.“

Jeho bratr je prý velmi silný a Lewis ho maximálně obdivuje. Možná i proto založil charitativní organizaci Lewis Hamilton Foundation, která podporuje děti a mladé lidi z celého světa, jež bojují s postiženími a nevyléčitelnými chorobami.

The Pussycat Dolls – Don't Cha

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.