Nové desky Aguilery i Ozzyho Osbourna za cenu domácích alb

  • Nové desky Aguilery i Ozzyho Osbourna za cenu domácích alb Fotogalerie (42)
    • 24.04.2010
    • Tisk

    Hudební vydavatelství Sony Music Entertainment v České republice přichází s výraznou cenovou redukcí.

    Sdílejte článek:

Hudební vydavatelství Sony Music Entertainment v České republice přichází od 1.5. s výraznou cenovou redukcí.

Jako první hudební vydavatelství na česko – slovenském trhu výrazně zredukuje ceny novinkových zahraničních titulů, ty se budou rovnat cenové úrovni titulů domácích.

Cena 299 Kč bude platit pro plánovaná a dlouho očekávaná alba zahraničních hvězd, jako například Christiny Aguilery, nebo Ozzyho Osbournea, jejichž alba vycházejí v červnu a pro srovnání za tuto cenu nyní můžete koupit desku „Jsem“ Anety Langerové.

Další ukázkou nové nízké ceny zahraničních novinek je březnový titul Raymond vs Raymond od Ushera, který bude nově za cenu 249 Kč, na stejné cenové úrovni může český hudební fanoušek koupit kupříkladu desku Hlavní uzávěr splínu zpěváka roku 2009 Tomáše Kluse.

Soundtrack k filmu Iron Man 2, obsahující výběr největších hitů AC/DC, tak místo původních 399 Kč bude nyní k dostání v maloobchodní síti za 349 Kč, což je stejná cena jako za titul „V Lucerně“ Jaromíra Nohavici.

Více informací získáte na: www.sonymusic.cz

Christina Aguilera – Aint No Other Man

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.