Fotbalista David Beckham se chce stát rapperem | ABradio.cz

Fotbalista David Beckham se chce stát rapperem

  • Fotbalista David Beckham se chce stát rapperem Fotogalerie (21)
    • 23.04.2010
    • Tisk

    Světová fotbalová hvězda a miláček žen David Beckham bude chodit na lekce rapu k odborníkovi…

    Sdílejte článek:

Světová fotbalová hvězda a miláček žen David Beckham bude chodit na lekce rapu k odborníkovi na slovo vzatému, kterým není nikdo jiný než Snoop Dogg. Beckham tak čas, který potřebuje na zotavení po úrazu.

Britský fotbalista se s rapperem potkal při natáčení reklamy pro Adidas. Odmatřicetiletý Snoop Dog spolupráci okomentoval: „S Beckhamem spolu skvěle vycházíme. Je jako můj brácha. Rozhodl jsem se, že ho naučím rapovat. Byl skvělý. Věnoval spoustu času mým dětem při hraní fotbalu a naučil je, jak vstřelit dokonalý gól."

Snoop taky přislíbil, že společně s Beckhamem natočí další reklamy pro Adidas. Pro deník Daily Mirror prohlásil: „Ta reklama byla neuvěřitelná. Jsou jen tři klasické značky – Snoop Dogg, David Beckham, Hvězdné války, Adidas. Když přišla nabídka na další reklamu, okamžitě jsem souhlasil. Miluju fotbal stejně jako David miluje hip-hop."

Snoop Dog se nechal slyšet, že by rád spolupracoval také se Susan Boyle.

Snoop Dog – I Wanna Rock

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.