Rihanna skončila po koncertě ve Švýcarsku v nemocnici

Po pondělním vyprodaném vystoupení v Curychu musela být zpěvačka po půlnoci převezena na soukromou kliniku. Dovezl ji tam poté, co opustila místo konání koncertu, Mercedes s kouřovými skly.

Dvaadvacetiletá popová hvězda na klinice zamířila rovnou na úrazové oddělení na pohotovosti. Rihannu doprovázel její řidič, bodyguard a asistent kvůli zatím neznámému onemocnění. Klinika samotná se k záležitosti odmítla vyjádřit s tím, že striktně chrání soukromí svých pacientů.

Rihanna opustila nemocnici po třech hodinách. Zdá se, že její zdravotní problémy už pominuly resp. nebyly dlouhodobějšího rázu, protože už včera znovu bez problémů vystoupila ve francouzském Lyonu.

Rihanna je na svém pompézním Last Girl On Earth turné. Během koncertů často mění kostýmy a předvádí náročnou taneční show.

Rihanna – Hard

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.