Pijete rádi víno? Zkuste si ho vypěstovat a sklidit úplně sami | ABradio.cz

Pijete rádi víno? Zkuste si ho vypěstovat a sklidit úplně sami

  • Pijete rádi víno? Zkuste si ho vypěstovat a sklidit úplně sami
    • 21.04.2010
    • Tisk

    Jak založit vlastní vinohrad, architektonicky navrhnout vzhled vaší zahrady, nebo se připravit…

    Sdílejte článek:

Jak založit vlastní vinohrad, architektonicky navrhnout vzhled vaší zahrady, nebo se připravit na sezónu grilování, která se nezadržitelně blíží, poradí zbrusu nové internetové stránky, o které se rozrostla naše „webová rodina“.

Na nových stránkách s názvem Magazín Zahrada najdete inspiraci i užitečné rady, které pak můžete prodiskutovat s ostatními návštěvníky magazínu. Web se nezaměřuje samozřejmě jenom na to, co je a zdmi vašeho domu, ale i na to, co je uvnitř. Je tu spousta tipů, které se týkají stavebního materiálu, vybavení pokojů v domě, také si tu můžete najít váš budoucí bazén či saunu. V neposlední řadě stránky nabízejí sekci, která se zabývá vším výše zmíněným ve vztahu k dětem.

A pokud si chcete vypěstovat již zmiňované víno u Vás doma, není nic snažšího než kliknout na Průvodce domácího vinaře: vinohrad na naší zahradě!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.