Chris Isaak do klubu SaSaZu v červnu nakonec nedorazí | ABradio.cz

Chris Isaak do klubu SaSaZu v červnu nakonec nedorazí

  • Chris Isaak do klubu SaSaZu v červnu nakonec nedorazí Fotogalerie (44)
    • 20.04.2010
    • Tisk

    …americký zpěvák, kytarista a písničkář Chris Isaak v klubu SaSaZu v Holešovicích nemůže vystoupit…

    Sdílejte článek:

Pořádající agentura Chram Music uvedla, že americký zpěvák, kytarista a písničkář Chris Isaak v létě do Prahy nakonec nedorazí. V klubu SaSaZu v Holešovicích nemůže vystoupit z technických důvodů.

Vstupné včetně poplatku prodejní sítě vrací v místě zakoupení vstupenky. Pořadatelé předem děkují za pochopení a omlouvají se všem fanouškům, kteří se na Chrise Isaaka těšili.

Chris Isaak, který je zároveň i příležitostným filmovým a televizním hercem, se proslavil na začátku 90. let minulého století stylem na rozhraní rock´n´rollu, country, blues, rockabilly a popu. Čerpá z hudby Roye Orbisona, Elvise Presleyho, Carla Perkinse nebo Billa Haleyho.

Chris Isaak je známý také díky své práci ve filmovém světě. Ať už jako autor a interpret ze soundtracků nebo jako herec. Slávu mu zajistila hlavně skladba Wicked Game, která kromě několika dalších zazněla v instrumentální podobě ve filmu režiséra Davida Lynche Zběsilost v srdci.

Jeho hudba byla použita také mj. ve filmech Modrý samet od stejného tvůrce, Dokonalý svět (Clint Eastwood) nebo při závěrečných titulcích snímku Pravdivá romance (Tony Scott). Ve filmu Twin Peaks: Fire Walk With Me Davida Lynche si Isaak zahrál jednu z hlavních rolí, podobně jako ve snímku Malý Buddha režiséra Bernarda Bertolucciho. Chris Isaak se objevil také v řadě menších rolí, jako např. ve filmu Mlčení jehňátek.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.