Shania Twain se po dvou letech v depresích vrací | ABradio.cz

Shania Twain se po dvou letech v depresích vrací

Americká kráska Shania Twain prožila krušná léta v depresích, kdy se nechtěla ukazovat na veřejnosti. Příčinou jejího rozpoložení nebylo nic jiného, než rozvod s manželem.

Manželství country zpěvačky Shanii Twain a Roberta „Mutta“ Langea skončilo v květnu 2008 po dlouhých čtrnácti letech. Tehdy se zpěvačka dozvěděla, že ji manžel podvádí s její kamarádkou Marie-Anne Thiebaud.

Teď se Shania Twain znovu vrací do hudebního a rovnou i do televizního světa. Stále ještě není úplně v pořádku, ale věří, že spousta práce, která ji teď čeká, jí konečně pomůže dostat se z osobních problémů. Její novou úlohou bude práce v televizní reality show s názvem Why Not? With Shania Twain.

„Cítím, že se vracím do života a začínám nanovo… se vším. Jsem ráda, že budu moci svou nemilou zkušenost sdílet s ostatními. Třeba právě moje zkušenost pomůže někomu dalšímu v podobné situaci,“ okomentovala svůj návrat k mediálním a hudebním aktivitám zpěvačka. A dodala: „Byly chvíle, kdy jsem měla pocit, že už nepotřebuji nic a nikoho. Prostě jsem chtěla odejít a zmizet. Měla jsem těžkou krizi.“

Shodou okolností teď Shania Twain teď randí s ex-manželem své bývalé kamarádky, se kterou ji její manžel podváděl. Přesto všechno se zpěvačka obává, že se přes ztrátu manžela nikdy nepřenese. Reality show se bude vysílat na The Oprah Winfrey Network.

Shania Twain – Man! I Feel Like A Woman (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.