Série koncertů 2. ročníku RGM Live Space bude k vidění na TV Óčko

  • Série koncertů 2. ročníku RGM Live Space bude k vidění na TV Óčko
    • 18.04.2010
    • Tisk

    Druhý ročník soutěže RGM Live Space odstartoval neveřejnými koncertními vystoupeními…

    Sdílejte článek:

Druhý ročník soutěže RGM Live Space odstartoval neveřejnými koncertními vystoupeními patnácti kapel ve dnech 10. a 11.února. A právě z těchto dvou dnů v Akropoli přinese síť rádií Kiss a TV Óčko záznamy. **

První hudební sestřih zazní z rádií Kiss 30.dubna ve 20:00, TV Óčko pak uvede premiéru prvního pořadu 1.května také ve 20:00. Přesný přehled termínů, včetně repríz, naleznete níže.

K vidění a slyšení bude patnáct nejlepších skupin, které do základních kol  vybrala odborná porota do: 3D Lidée, Blond Site Of The Life, Bros´n´Beasts, City Of Autumn, Come And Play, DC Headline, Dead Pope´s Company, L.A., Lealoo, Lo Dost, Make No Sense, Model Bazaar, Mother´s Angels, The Rest a FLO .

Semifinálová vystoupení, ze kterých vzejdou vítězové poroty a následně i diváků, jsou naplánována do Akropole – 1. semifinále na 15. září 2010, 2. semifinále na 29. září 2010 a finále pak na 20. října 2010.

Porota letos zasedá ve složení: Pavel Anděl, Hynek Chudárek (TV Óčko), Martin Rigler (síť Rádií Kiss), Jan Ponocný (hudebník, skladatel), Jan Čechtický (hudebník, skladatel) a Milan Cais (hudebník, skladatel, výtvarník).

Divácké hlasování se uzavře 4. července po odvysílání 2. reprízy posledního záznamu na TV Óčko a v prvním červencovém týdnu už bude k dispozici seznam deseti postupujících semifinalistů. Z nich budou vybírat jak fanoušci, tak i odborná porota, stejně jako v prvním ročníku soutěže RGM Live Space (The Roads** – vítěz poroty, No Heroes – vítěz diváckého hlasování) – tzn.opět pomocí hlasování po semifinálových a finálovém kole. Vítěze druhého ročníku bychom tedy měli znát v polovině listopadu 2010.

Hlasovat je možné pomocí zaslání sms ve tvaru – Kapela 1 –15, sms na číslo 900 11 07 pro ČR (cena jedné sms 7 Kč) , pro SR ve stejném tvaru na číslo 6661 (cena jedné sms 0,199 EUR pro SR).

Produkční a vydavatelská agentura RGM Entertainment, vyhlašovatel soutěže, garantuje vítězi servis, který zahrnuje vydání CD, rotaci singlu v síti Rádií Kiss, uvedení klipu v televizích, koncertování v klubech a na letních festivalech…

Veškeré dostupné a pravidelně aktualizované informace naleznete na: www.rgmlivespace.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.