Za 5 dní bude Lucie Bílá křtít Smíchovskou pláž | ABradio.cz

Za 5 dní bude Lucie Bílá křtít Smíchovskou pláž

  • Za 5 dní  bude Lucie Bílá křtít Smíchovskou pláž Fotogalerie (12)
    • 18.04.2010
    • Tisk

    Slunce, bílý písek, relaxace u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty předních českých kapel…

    Sdílejte článek:

Slunce, bílý písek, relaxace u Vltavy, výhled na Vyšehrad, koncerty předních českých kapel, výtečné jídlo, lahodné drinky… to je Smíchovská pláž na Praze 5.
Letošní bohatou sezónu zde ve čtvrtek 22. dubna pokřtí zpěvačka Lucie Bílá a primátor Pavel Bém. Zahájení se zúčastní také starosta Městské části Prahy 5 Milan Jančík a místostarosta Michal Šesták, kteří i letos projektu udělili záštitu. O lákavý program první letošní akce se postará Martin Dejdar, skupina Hamleti a mnoho dalších účinkujících a prezentací.
Zima se definitivně odporoučela, jarní slunce vysouší poslední sníh a probouzí se i tradiční Smíchovská pláž na náplavce Hořejšího nábřeží na Praze 5, na Smíchově. Tato Havaj v centru Prahy je nejen netradičním prostorem pro relaxaci, centrem zábavy, kultury a večerního života pro obyvatele Prahy a návštěvníky hlavního města, ale také vhodným místem pro pořádání různých firemních večírků, formálních i neformálních setkání, včetně připravovaných svatebních obřadů a hostin.
„Rozhodli jsme se, že tento rok, nejen pro Pražany, připravíme letní kina, vystoupení známých českých skupin a interpretů. V hledáčku tak máme například kapely Sto zvířat, Mandrage, Vypsaná fixa, Michala Prokopa či skupinu Turbo, připravujeme stylové odpoledne pro fanoušky hip-hopu, taneční muziky a další prvky, které návštěvníky jistě potěší“, říká provozovatelka pláže Markéta Cremonini a dodává „výtěžek z koncertů poputuje na dobročinné aktivity, které včas představíme“.
První velká akce proběhne ve čtvrtek 22. dubna, kdy se brány tohoto útulného místa otevřou úderem 16.00 hod. Pozvání přijala zpěvačka Lucie Bílá, která s primátorem Pavlem Bémem pokřtí sezónu 2010 a seznámí přítomné s charitativní akcí, kterou zaštiťuje. Dražbou diamantu ALO diamonds, který věnuje k tomuto účelu, provede Martin Dejdar. Výtěžek půjde na konto Studia Oáza, kulturního centra pro mentálně postižené v Praze.
Na další bohatý program naláká herec Braňo Polák. Na pláži přítomní uvidí také mnohé VIP osobnosti, nebudou chybět soutěže, výborné jídlo a pití, módní přehlídka a nebo výklad karet. Dále se o zábavu postará Crock 14, Tam Tam Batacuda František Bartoš, Růženka Halamková a Štěpán Kunstýř, nebo skupina Tradicion. Po 20.00 hod k dobré náladě zahraje kapela Hamleti v čele s Daliborem Gondíkem a Alešem Hámou. Vstup do nové plážové sezóny uzavře párty rádia KISS 98 a ohňostroj.

Další přesný program celé letní nabídky se již brzy objeví na stránkách www.smichovskaplaz.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.