Basiková, Černochová a Bagárová zazpívají "za lepší budoucnost" | ABradio.cz

Basiková, Černochová a Bagárová zazpívají "za lepší budoucnost"

  • Basiková, Černochová a Bagárová zazpívají "za lepší budoucnost" Fotogalerie (9)
    • 17.04.2010
    • Tisk

    V pátek 23. dubna ovládne Karlovo náměstí v Roudnici nad Labem ryze ženský element.

    Sdílejte článek:

V pátek 23. dubna ovládne Karlovo náměstí v Roudnici nad Labem ryze ženský element.
„Za lepší budoucnost“ tu během bohatého hudebního programu vystoupí populární zpěvačky reprezentující tři generace domácí hudební scény – Monika Bagárová, Tereza Černochová a Bára Basiková. Koncert je zdarma přístupný široké veřejnosti.
Celou akci zahájí nejúspěšnější česká finalistka Česko-Slovenské SuperStar Monika Bagárová.
Po Monice se na scéně představí stálice české hudební špičky Bára Basiková a kromě repertoáru známých muzikálových melodií a hitů, jež v jejím podání zajisté dobře znáte, vystoupí i s dívčím sborem Gymnázia Roudnice nad Labem Zlatá střední.
Našlapanou závěrečnou jízdu zajistí živelná Tereza Černochová se svou kapelou Skupina. Ze své společné hudební kuchyně Vám bigbeatově založená Skupina muzikantů naservíruje výživný mix funky a RnB, ale rozhodně nebudou šetřit ani ostřejšími rockovými výpečky.
Kromě uměleckého prožitku si návštěvníci budou moci vychutnat i tradiční festivalové občerstvení a nudit se nebudou ani děti, pro které bude připraven zábavní herní koutek.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.