Gwyneth Paltrow se učí hrát na kytaru u Chrise Martina

  • Gwyneth Paltrow se učí hrát na kytaru u Chrise Martina
    • 12.04.2010
    • Tisk

    Křehká blondýna Gwyneth Paltrow má učení na hudební nástroj o to jednodušší, že svého…

    Sdílejte článek:

Křehká blondýna Gwyneth Paltrow má učení na hudební nástroj o to jednodušší, že svého lektora má přímo doma. Neučí ji nikdo jiný, než její manžel Chris Martin.

Herečka ztvárnila roli zpěvačky alkoholičky ve svém nejnovějším filmu Love Don’t Let Me Down. O hodiny kytary požádala svého manžela Chrise MartinaColdplay. Manželský pár vychovává společně dvě děti – pětiletou dceru Apple a čtyřletého syna Mosese.

Podle Gwyneth Paltrow je její muž velmi trpělivý učitel: „Moc mě pomohl a mile mě podporoval. Musím říct, že jsem se styděla před manželem hrát. Hlavně proto, že sám hraje v jedné z nejúspěšnějších kapel na světě.“

Natáčení filmu bylo pro sedmatřicetiletou herečku velkou zkouškou. Točilo se v Nashvillu a Gwyneth se musela po celou dobu vzdát svého striktního režimu. Herečka je známá tím, že pravidelně cvičí a udržuje se v kondici speciální dietou. Přiznává, že její tělo dostalo tentokrát pořádně zabrat. Což způsobily kalorické bomby a alkohol, které konzumovala.

“Kdybyste mě teď viděli nahou, ve srovnání s tím, jak jsem vypadala, když jsem točila Iron Mana 2 a cvičila každý den… hrůza, necítím se vůbec dobře… Dám to do pořádku, ale za celý život jsem nesnědla tolik smaženého jídla a bílé mouky jako při natáčení Love Don’t Let Me Down“, posteskla si Poltrow.

Coldplay – Clocks

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.