Fergie přiznává, že bývala svým chlapům nevěrná

  • Fergie přiznává, že bývala svým chlapům nevěrná Fotogalerie (6)
    • 09.04.2010
    • Tisk

    Krásná a sexy zpěvačka Black Eyed Peas Fergie přiznala, že své bývalé partnery běžně podváděla…

    Sdílejte článek:

Krásná a sexy zpěvačka Black Eyed Peas Fergie přiznala, že své bývalé partnery běžně podváděla. Fergie se loni provdala za herce Joshe Duhamel. Jejich vztahem ale otřásla nepříjemná kauza.

V médiích se totiž objevila informace, že Josh Duhamel Fergie podvedl se striptérkou. Údajně nevěrný manžel ale nařčení popřel. Pár pak znovu obnovil svůj manželský slib letos 10. ledna.

A teď jde s kůží na trh sama Fergie. Přiznala totiž, že když byla mladší, bývala svým partnerům nevěrná. Její postoj ke vztahům se ale změnil, když dospěla a potkala svého současného manžela.

Časopisu Elle Fergie řekla doslova: “Když jsem byla mladší, byla jsem nevěrnice. Když jsem měla přítele a přišlo jaro, najednou se mi začala zapalovat lýtka. Teď jsem holka pro věrný vztah a jsem romantická. Vypěstujete si vzájemnou hlubokou lásku. Není to už jen o vášni a sexu. Znáte se mnohem líp, vzájemně se podporujete, rozvíjíte a tak nějak rostete. Díky tomu je vaše láska mnohem hlubší.”

Fergie – Clumsy

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.