Lady Gaga vyděsila vlastní rodina – chce ji vydědit

Popovou rebelku Lady Gaga doslova vyděsil postoj její rodiny. Jaký? Prý jí vydědí, pokud bude mít vztah se ženou.

Lady Gaga minulý měsíc prohlásila, že homosexualitu si člověk nevybírá, protože se tak prostě narodí. Gaga údajně bojuje se svou orientací. Nejčastěji se o ní píše, že je bisexuální. Její rodiče jsou nicméně velmi silně věřící italští katolíci, a tak se zpěvačka bojí jejich pohledu na životní styl, který si vybrala.

Zdroj z blízkého okolí Lady Gaga říká: „Gaga si není jistá, jestli chce být s mužem nebo ženou. Bojí se, že pokud si vybere ženu, její rodina ji zavrhne, protože si jednoduše přeje, aby žila s mužem. Milostný život Lady Gaga je jeden velký zmatek. Možná pávě proto, že se bojí, aby se nezamilovala do ženy.

Přestože Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Germanotta, už dřív přiznala, že byla se ženou, její rodina si myslí, že to pouze patřilo k její image.

Lady Gaga – Telephone (full version)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.