Madonna vyrazila na charitativní tour po Malawi

  • Madonna vyrazila na charitativní tour po Malawi
    • 06.04.2010
    • Tisk

    Madonna se vrátila do Afriky, kde už si stačila projít některé projekty, na které přispívá a s nimiž se snaží pomoci. Také už stihla položit základní cihlu Akademii pro děvčata v Malawi. Škola za 15 milionů dolarů bude otevřena od roku 2011.

    Sdílejte článek:

Společně s popovou královnou do Afriky samozřejmě vyrazily všechny její děti: a to její vlastní – už třináctiletá Lourdes a devítiletý Rocco, stejně jako adoptované – čtyřletí David Banda a Mercy. Obě adoptované děti pochází právě z Afriky.

Je to vůbec poprvé, co se malá Mercy vrátila do země, kde se narodila. Madonna chce obě své adoptivní děti představit jejich biologickým rodičům při společném obědě.

Zpěvačka si myslí, že je velmi důležité, aby děti znaly své kořeny. Setkání Mercy s rodinou, ve které se narodila, bude zřejmě velmi emotivní. Rodina holčičku uvidí poprvé od loňského léta.

Madonna – Frozen

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.