Gabriella Cilmi se pomalu stává koncertní královnou trapasů

  • Gabriella Cilmi se pomalu stává koncertní královnou trapasů
    • 06.04.2010
    • Tisk

    Gabriella Cilmi zažila šok v Moskvě. Bála se, že ji chce někdo unést. Na akci v ruském hlavním městě…

    Sdílejte článek:

Gabriella Cilmi zažila šok v Moskvě. Bála se, že ji chce někdo unést. Na akci v ruském hlavním městě měla zpívat na večírku. Hned při vstupu do místa, kde se akce konala, ji zarazila nezvyklá bezpečnostní prohlídka.

Zpěvačka své pocity vystihla: „Vystupovala jsem v Moskvě. Bylo to opravdu šílené. Hráli jsme v obrovském paláci. Při prohlídce nám řekli, že si dovnitř nesmíme vzít vůbec nic.“ A dodává: „Bylo to opravdu děsivé. Bála jsem se únosu.“

Ale to ještě zdaleka nebylo všechno. Gabrielle Cilmi se stal další malér. Prohřešila se proti etiketě. „Šlo o soukromou party, kde byl všude na stolech modrý kaviár. Při Sweet About Me jsem přišla k jednomu z číšníků, abych zjistila, jestli si chce zazpívat se mnou. Všichni se na mě vyděšeně dívali a v jejich očích jsem viděla „ne, ne“. I ten číšník vypadal vyděšeně.“

Gabriella Cilmi se pomalu stává „královnou trapasů“. V Moskvě se jí totiž nestaly poprvé. Jednou se např. hodně červenala, když jí při tanci sjelo po těle k zemi spodní prádlo….

Gabriella Cilmi – Sweet About Me

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.