Tam-Tam Orchestra pokřtí nové DVD - 10.let : Live In Akropolis

  • Tam-Tam Orchestra pokřtí nové DVD - 10.let : Live In Akropolis Fotogalerie (4)
    • 04.04.2010
    • Tisk

    Tam-Tam Orchestra vydá své prvé koncertní DVD/CD, které bude křtít v Paláci Akropolis.

    Sdílejte článek:

Tam-Tam Orchestra vydá své prvé koncertní DVD/CD pojmenované 10.LET : LIVE IN AKROPOLIS
Tam-Tam Orchestra založil v roce 1999 Miloš Vacík, kde zúročil bohaté zkušenosti v hudební oblasti, ve které patří v domácích podmínkách mezi nejrespektovanější hudebníky. Více než 20 let se Miloš Vacík věnuje různým projektům a formacím, které čerpají převážně z brazilských, kubánských a afrických rytmů.
Patří mezi ně hlavně Šum svistu a Sluneční orchestr, které spoluzakládal, či skupiny Laura a její tygři, Pražský Výběr, Kontraband , Afro-Latin Band a řada dalších, kde se objevil na postech stálého člena, či významného koncertního hosta.
10.LET : LIVE IN AKROPOLIS je historicky první koncertní DVD s bonusovým live CD , které shrnuje celou dosavadní kariéru Tam-Tam Orchestra a spřízněného projektu Tam-Tam Batucada.
Vyjímečnost tohoto záznamu podtrhuje pestrá kombinace hudebníku, kteří se na jednom pódiu před rokem v rámci křtu jejich posledního studiového alba Sambista a oslavy 10 let existence skupiny v průběhu celého večera sešli.
Jako bonusy se na DVD objeví rozhovory se členy Tam-Tam Orchestra, dokument o připravách tohoto koncertu a samotého křtu s kmotrem Michalem Dvořákem a navíc vystoupení školy samby.
Křest nového DVD se odehraje 14.dubna v Paláci Akropolis za účasti řady hostů

Více info: www.tamtam-orchestra.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.