Sunshine a Skyline dnes Plzeň určitě spát nenechají | ABradio.cz

Sunshine a Skyline dnes Plzeň určitě spát nenechají

Dnešní noc bude pro Plzeň dlouhá.. Důvod? Koncert dvou kapel, které spolu na jednom podiu zas až tak často neuvidíte. Sunshine a Skyline si to dnes večer namíří do plzeňské Šeříkovky, kam přivážejí svůj mix electra, punku, dance, breakbeatu a ostatních ingrediencí.
Návštěvníci se můžou těšit na nekončící večer! Spát se dnes nejde a místo posledního přídavku vás čeká ‚all night party‘ v podání dvou členů Skyline – Hoffy_m aka Hiffi a samozřejmě, již prověřeného a osvědčeného „Bounce! Bounce!“ dua – pánů Kaye a Tvzexe za Sunshine.
Koncert Sunshine a Skyline proběhne dnes 1.4. 2010 v plzeňské Šeříkovce a následná Wake Up Afterparty s Hiffim, Jacobem, Kayem a Tvzexem je nasměrována do Buena Vista Clubu se startem přesně o půlnoci.
Ti, kdo se prokáží páskou z koncertu, mají vstup zdarma! Ostatní zaplatí 50,– Kč.
Chapeau Rouge – Bounce!Bounce!

Podívejte se na fotky z poslední party Bounce! Bounce! v Praze, kde jako host vystoupil Niceland: Niceland a část Sunshine! To byla sobota v Chapeau Rouge

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.