Beyonce opravdu zatím těhotná není | ABradio.cz

Beyonce opravdu zatím těhotná není

  • Beyonce opravdu zatím těhotná není Fotogalerie (3)
    • 31.03.2010
    • Tisk

    Zpěvačka sama zareagovala na spekulace, kterých je plný internet stejně jako tištěná média…

    Sdílejte článek:

Zpěvačka sama zareagovala na spekulace, kterých je plný internet stejně jako tištěná média. Sama jednoduše řekla: „Nejsem těhotná.“

Spekulace o těhotenství Beyonce kolují světem poslední týden. Hudební star až dosud na všechny všetečné dotazy reagovala „no comment“. A jak už to tak bývá, řada novinářů její „no comment“ stanovisko vzala jako „ano“.

Beyonce a její manžel Jay-Z holdují jistému nešvaru, a sice, že nikdy neřeknou na veřejnosti celou pravdu… takže dokud neřekli striktní „ne“, pořád byl důvod domnívat se, že svého prvního společného potomka čekají.

Svatbu měl hvězdný pár 5. září 2008 a podařilo se mu ji utajit celé dva měsíce. Beyonce nepopírá, že by ráda brzy měla dítě. Až bude skutečně těhotná, zřejmě tento fakt okolí odhalí díky změně proporcí sexy zpěvačky.

Beyonce – Sweet Dreams

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.