J-Lo překopala žebříček hodnot – rodina je nejdůležitější

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez dává poprvé v životě přednost svému rodinnému životu před kariérou. Společně se svým manželem Marcem Antonym vychovává J-Lo dvouletá dvojčata Maxe a Emmu.

Jennifer Lopez se nedávno nechala slyšet: "Každý musí vědět, co je pro něj v životě nejdůležitější. A podle mě to, co dáváte do svojí práce bystě měli dávat i své rodině. Na vztahu a výchově dětí se musí pracovat.“

Pro Jennifer Lopez je rodina tím nejdůležitějším na světě a všechno ostatní musí počkat. Atraktivní diva dodává: „Je opravdu těžké všechno skloubit, ale člověk prostě musí. Nebo se aspoň snaží. Kariéře jsem věnovala roky svého života. Několik let jsem se snažila někam posunout. A teď chci stejný čas a stejné množství energie věnovat rodině.“

Herečka, zpěvačka i autorka úspěšné a oblíbené řady parfémů přiznává, že se toho jako matka musí ještě spoustu naučit. Prý by ráda byla na dvou místech zároveň – na placu před kamerou a doma se svými dětmi a manželem.

Čtyřicetiletá kráska by měla vydat novou desku letos v létě. J-Lo také právě natáčí další romantickou komedii „The Back-Up Plan“.

Jennifer Lopez – Ain´t It Funny (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.