The Cell vystoupí ve věznicích a navíc v pražském KC Vltavská | ABradio.cz

The Cell vystoupí ve věznicích a navíc v pražském KC Vltavská

Česko-americká blues-rocková kapela The Cell si naplánovala zajímavé miniturné – po tuzemských věznicích. Vystoupí nejdříve 14. března ve věznici Kynšperk nad Ohří pro 200 vězňů a 24. dubna pro 400 vězňů v Rapoticích u Brna.
Pro fanoušky, kterým by mohlo být líto, že nejsou za mřížemi, přidají velký koncert 14. dubna v pražském kulturním domě Vltavská, kde společně s nimi zahrají hosté Petr Janda, Martin Kraus a Tomáš Hájíček.
Vstupenky do věznic k dostání nejsou, do KC Vltavská stojí 190 Kč včetně poplatku a sou k dostání v síti Ticketpro, Ticketstream a Eventim.
Více informací na:

www.charm-music.cz

www.thecell.cz

Osmičlenná formace The Cell v čele s americkým zpěvákem Davidem Kangasem hraje muziku založenou na blues, jižanském rocku a country – „southern fried bohemian blues-rock“, jak svůj styl nazývají. Souzvuk dvou kytar, saxofonu a hammondů příjemně doplňují dívčí vokály dvou pohledných zpěvaček. Brzy po založení začali hrát po větších i menších klubech a na festivalech v ČR, Německu, Itálii a Španělsku. V roce 2006 jim vyšlo první CD „Are You Ready“. Jako druhá kapela v soutěži Naděje Beatu zahajovali Beatovou síň slávy. Kapela koncertovala například jako předskokan ZZ Top, Johna Mayalla, The Sweet nebo Tito and Tarantula, v jedenácti českých městech pak jako host na turné kapely Olympic a také odehrála společnou šňůru s kapelou Vítkovo kvarteto v rámci Narozeninového turné rádia Beat. Loni v dubnu The Cell zavítali přímo na americký jih, aby absolvovali krátké turné „Prison Break Tour 2009“ v Louisianě, kde zahráli na 6 klubových scénách, ale také ve věznicích. Vystupují na festivalech v USA i v Evropě.

Pro více informací navštivte:

www.thecell.cz

www.myspace.com/…southernband

http://www.facebook.com/home.php#…

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.