Písničkářka Radůza vzkazuje: „Miluju vás“

  • Písničkářka Radůza vzkazuje: „Miluju vás“ Fotogalerie (1)
    • 09.03.2010
    • Tisk

    Radůza přichází na hudební trh se svojí novinkovou deskou. Vyjde už příští pondělí – tedy 15. března..

    Sdílejte článek:

Radůza přichází na hudební trh se svojí novinkovou deskou. Vyjde už příští pondělí – tedy 15. března. A jak se bude jmenovat? Jednoduše a výstižně „Miluju vás“.

Novinkové album je ze všech dosavadních desek, které Radůza vydala, tou nejintimnější zpovědí. Osobní charakter desky ještě zdůrazňují rodinné fotografie, které písničkářka sama nafotila.

Album nabídne sedmnáct nových písniček. Radůza se v nich ještě víc než na předchozí desce „V salonu barokních dam“ představuje jako harmonikářka. Nechybí ani kapelové úpravy jejích písniček a dokonce jedna cimbálovka.

K natáčení si Radůza přizvala kytaristu Petera Bindera, bubeníka Miloše Dvořáčka, basistu Jana Jakubce, Cimbálovou muziku Stanislava Gabriela, Karla Štolbu, Roberta Štolbu a další. Vzniklo tak zvukově velmi pestré a přitom, jak už jsme u Radůzy zvyklí, vnitřně soudržné album.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.