Justin Timberlake si zahraje učitele ve filmové komedii | ABradio.cz

Justin Timberlake si zahraje učitele ve filmové komedii

  • Justin Timberlake si zahraje učitele ve filmové komedii Fotogalerie (8)
    • 04.03.2010
    • Tisk

    Justin Timberlake bude jednou z hvězd nové komedie. Zahraje si tu i jeho bývalá přítelkyně Cameron Diaz…

    Sdílejte článek:

Justin Timberlake bude jednou z hvězd nové komedie Jakea Kasdana. V dalších hlavních rolích se objeví jeho bývalá přítelkyně Cameron Diaz, dále Jason Segel a Lucy Punch. Další jména by měla být potvrzena v nejbližších dnech. Snímek se bude jmenovat Bad Teacher.

O čem vlastně Bad Teacher bude? Cameron Diaz se tu objeví jako prostořeká, vypočítavá učitelka, kterou právě opustil její partner. Trnem v oku jí je kolegyně, která zrovna chodí s dalším členem učitelského sboru – typickým školním playboyem, po kterém šílí všechny studentky.

Justin Timberlake se objeví v klíčové roli učitele, který je na škole na záskok. Učit bude, překvapivě, tělocvik. Další podrobnosti k ději filmu zatím autoři úzkostlivě tají, ale bez pochyby přijde do kin další snímek plný sexy těl a milostných zápletek.

Justin Timberlake – What Goes Around… Comes Around

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.