Scissorhands jsou zpět a zvažují několik exkluzivních koncertů | ABradio.cz

Scissorhands jsou zpět a zvažují několik exkluzivních koncertů

  • Scissorhands jsou zpět a zvažují několik exkluzivních koncertů Fotogalerie (8)
    • 25.02.2010
    • Tisk

    Největší naděje českého indie rocku v letech 2006 až 2008, cena časopisu Filter…

    Sdílejte článek:

Největší naděje českého indie rocku v letech 2006 až 2008, cena časopisu Filter v kategorii objev roku, nahrávání desky a pak… nebylo nic: plzeňské trio Scissorhands se rozpadlo. Nezdálo se nám to celé nakonec?
Album Super Tuzex Bros, které vychází 26. února, je jako štípanec, který vás vrací do reality, hmatatelný důkaz oprávněnosti vkládaných nadějí. Je to štípnutí rukou s nůžkami místo prstů, které projedou kůží a zadrhnou až o kost. „Super Tuzex Bros beru jako dodržení slibu vůči fanouškům i lidem, kteří mi umožnili tu desku začít realizovat a ani po tak dlouhé době se na ni nepřestali těšit,“ říká frontman Tuzex. „Ty songy jsem nehrál dva roky a existují ještě delší dobu, přesto jsem jim chtěl dát novější podobu. Řídil jsem se instinktem. Není to album, které by znělo, jako kdybych ho nahrával dneska, ale stejně jsme se s Markem Kopeckým snažili využít jeho studio nejlíp, jak to šlo,“ popisuje Tuzex práci na posmrtné nahrávce, která stvrzuje kreativní síly Scissorhands.
Super Tuzex Bros má díky tomu všechnu fascinující drzost debutu. Chová se páskovsky jako rock'n'roll, chuligánsky jako punk, bezostyšně jako nu-rave a je jí to jedno. Sice vám může být líto, že už to Scissorhands zřejmě nebudou ani opakovat ani dál pokračovat, ale díky Super Tuzex Bros vás nikdo nepřesvědčí, že to byl jen sen…
A přece, co když se to nakonec podaří? Ostatně už teď kapela díky obrovskému tlaku fanoušků zvažuje návrat na koncertní podia. Bude váš tlak ještě větší? Donutíme kapelu alespoň ke třem koncertům? Vše teď záleží hlavně na vás…
Další informace najdete:

www.xproduction.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.